اخبار

1396/04/10
رسانه های خبری رسمی و پر بیننده کشور از جمله خبرگزاری های فارس، ایسنا، شانا و .... با توجه به اهمیت همایش، حضور مدیران کلیدی و ارشد وزارتخانه های نفت، نیرو و صنعت معدن و تجارت و استقبال گسترده صنایع کشور نسبت به اطلاع رسانی خبری برگزاری اولین همایش تخصصی ملی کمپرسورها اقدام نمودند. بنا براعلام دبیر اجرایی همایش تاکنون بیش از 15 کارت ورود برای اصحاب رسانه از خبرگزاری های مختلف جهت پوشش گسترده خبری در روز برگزاری همایش صادر شده است.در ادامه تصاویر پوشش خبری تعدادی از این رسانه ها قابل مشاهده می باشد.
 


1396/03/25
به گزارش دبیرخانه همایش در فاصله حدود 20 روز تا زمان برگزاری اولین همایش ملی تخصصی کمپرسورها، استقبال گسترده و چشمگیری از صنایع بهره بردار و استفاده کننده از کمپرسور برای حضور در همایش و نمایشگاه جانبی آن بعمل آمده است. تاکنون شرکت های متعددی از صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد و سایر صنایع نفرات خود را برای حضور در همایش به دبیرخانه معرفی کرده اند. اسامی برخی از این شرکت ها به شرح ذیل است.


گروه مپنا
مجتمع گاز پارس جنوبی، شرکت ملی نفت مناطق مرکزی ایران، پالایش نفت ستاره خلیج فارس و شرکت نفت سپاهان شرکت های پتروشیمی کاویان، پتروشیمی لاله، پتروشیمی مروارید، پتروشیمی زاگرس، بوعلی، فن آوران، کرمانشاه
شرکت های ملی صنایع مس ایران و فولاد اکسین خوزستان
شرکت های مدیریت تولید نیروی برق
شرکت های مهندسین مشاور در صنایع نفت گاز و پتروشیمی و بسیاری از شرکت های بزرگ در صنایع کشور
برآوردها نشان می دهد با توجه به وجود فرصت ثبت نام تا تاریخ چهارم تیرماه 1396 برای مشارکت شرکت ها و سازمان ها بر تعداد شرکت کنندگان در بزرگترین رویداد تخصصی علمی و اجرایی کشور در زمینه کمپرسورها افزوده خواهد شد.

1396/03/22
در راستای افزایش سطح علمی همایش و آشنایی شرکت کنندگان با آخرین دستاوردهای جهان در زمینه دانش کاربردی ارتقاء و نوسازی در کمپرسورها، حضور Dr.Andreas Hahn در بین سخنران کلیدی همایش ایران کمپرسور 96 قطعی گردید.


Dr.Andreas Hahn مدیر تولید(Revamp & Modernisation) شرکت  NEUMAN & ESSER و به عنوان یکی از متخصصین شاخص بین المللی طراح در زمینه ارتقاء و نوسازی کمپرسورهای رفت و برگشتی شناخته می شود.
در جهت بهره مندی از آخرین دانش و تجربیات جهانی در محور ارتقاء و نوسازی کمپرسور ها و براساس هماهنگی های انجام شده حضور این مدرس و متخصص کلیدی بین المللی برای اولین بار در ایران و حضور در جمع سخنرانان کلیدی همایش قطعی گردید.
بدون شک با حضور ایشان و سایر متخصصین مطرح داخلی و بین المللی، اولین همایش ملی تخصصی کمپرسورها به عنوان بزرگترین رویداد تخصصی کشور در زمینه کمپرسورها در بالاترین سطح کیفی علمی و تجربی برگزار خواهد گردید.1396/03/20
در راستای حمایت وزارت نفت از اولین همایش ملی تخصصی کمپرسورها، این سازمان یکی از سخنران کلیدی خود را بجهت حضور در بخش افتتاحیه اعلام نمود.بنابر اعلام وزارت نفت آقای مهندس علیرضا اصل عربی مدیر کل محترم نظام دارایی های فیزیکی صنعت نفت به عنوان یکی از سخنران کلیدی این وزارتخانه در بخش افتتاحیه با موضوع " الزامات مدیریت دارایی های فیزیکی در حوزه کمپرسورهای صنعت نفت " حضور خواهند داشت و به ایراد سخنرانی می پردازند. همچنین سخنران بعدی از مجموعه وزارت نفت نیز در روزهای آینده معرفی خواهند شد.
شایان ذکر است پیش از این آقای دکتر امیرحسین شیروی مدیرکل دفتر ماشین سازی و تجهیزات وزارت صنعت معدن تجارت و آقای مهندس محمدعلی فرحناکیان مدیر کل دفترراهبری و نظارت امور برق وزارت نیرو به عنوان دیگر سخنران کلیدی در بخش افتتاحیه از سوی وزارتخانه های وزارت صنعت معدن تجارت و نیرو معرفی شده بودند.
 

صفحه اولصفحه قبل123صفحه بعدصفحه آخر