حمایت مالی

صفحه اصلی > حمایت مالیهمایش ایران کمپرسور 96 به عنوان بزرگترین رویداد علمی و تخصصی کشور در حوزه کمپرسورها از تمامی شرکت ها و سازمان ها دعوت می نماید با حضور در جمع حامیان این رویداد بزرگ نسبت به شاخص سازی برند خود و حضور در بین بزرگان فعال در زمینه کمپرسورهای کشور اقدام نمایند.


توضیحات:

· سازمانها، شرکت ها و موسسات علاقمند به حمایت از همایش می توانند در سطوح مختلف مشخص شده در جدول تعرفه های حمایت مالی اقدام به همکاری و حمایت از همایش نمایند.

· با توجه به فضا و امکانات گسترده تبلیغاتی، سازمانها و شرکتهایی که خارج از بسته های پیشنهادی نسبت به حمایت مالی از همایش اقدام نمایند، مطابق با میزان حمایت مالی و با توافق دبیرخانه همایش از خدمات و امکانات متناسب بهره مند خواهند شد.

· حامیان همایش، سایر سازمان ها و شرکت ها می توانند بخشی از حمایت خود را به صورت ارائه خدماتی نظیر اطلاع رسانی و سایر موارد مشابه پرداخت نمایند.

· با توجه به محدودیت های موجود در خصوص ارائه انواع خدمات و بسته های حمایت از همایش و از سوی دیگر تعداد بالای متقاضیان، اولویت ارائه خدمات با متقاضیانی خواهد بود که در اولویت زمانی توافق نهایی قرار گیرند.

·  دبیرخانه همایش با دراختیار داشتن کادری مجرب به عنوان مشاورین امین شما آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه بهترین پیشنهادات در جهت معرفی هدفمند و گسترده سازمان شما می باشند.

جهت دریافت جدول سطوح حمایتی و مشاهده امکانات خاص تخصیص یافته به حامیان این رویداد بزرگ برروی لینک ذیل کلیک نمایید.

      لذا از کلیه سازمانها و شرکتهای علاقمند به حضور و مشارکت در این رویداد بزرگ علمی و اجرایی کشوردعوت می گردد ضمن بررسی و انتخاب بسته پیشنهادی، جهت استفاده از سایر فرصت های تبلیغاتی و عقد قرارداد نهایی با دبیرخانه همایش تماس حاصل فرمایند.